Kosmetický příspěvek - návod na rychlé zničení vlasů

sobota 28. květen 2011 23:10

Studentský život má mnoha úskalí. Jedním z nich je permanentní nedostatek peněz. Chytrý, pravidelný návštěvník školy šetří na všem, mimo nikotinových a alkoholových pomůcek k zábavě. Jedny z věcí, na kterých šetřit, teď jak už vím, nemá, jsou kosmetické přípravky.

V rámci úsporných opatření jsem si dneska rozhodla udělat domácí masku na vlasy. Našla jsem si tedy "recept" na jednu, kterou používá moje sestra a musím dodat, že vlasy má po ní nádherné. Tak šup do kuchyně - vajíčko, olej, citronová šťáva. Zamíchat, rozšlehat, nanést a promenádovat se po bytě asi tak půl hodiny se zábalem na hlavě. Po následném umytí a vysušení se měla dostavit lesklá, hebká a jako by energií nabytá hříva. V mém případě v této fázi došlo k zádrhelu. Hříva se sice dostavit měla, ale asi se někde cestou zapomněla. V zrcadle jsem se málem nepoznala. Vlasy byly slepené, trčely do různých stran a na dotek připomínaly starý, kousavý koberec, jaký mívala moje babička. Dalším problémem bylo to, že byly absolutně nepoddajné a ani po několika neúspěšných, zachraňovacích pokusech leskle, hebce a nabytě energií nevypadaly. Nezbývalo mi tedy nic jiného než sebrat finance, které měly být ušetřeny, a běžet do nejbližší drogérie. Musím říct, že tento můj pokus se mi moc nevyplatil, protože jsem byla nucena si koupit 2x víc SOS produktu než normálně.

Ještě nevím, jak to nakonec dopadne ale jedinou pozitivní věcí na tom je, že jsem si tu home made masku nenanesla až ke kořínkům, co kdyby mi ty vlasy vypadaly úplně?!

Valentyna Polyakova

Valentyna Polyakova

Valentyna Polyakova

Ráda bych psala o "těžkých" studentských útrapách. A nejen o tom ...

Mladá (spíš ještě malá), sarkastická, drzá, svéhlavá, ale i přesto pořád zasněná holka,

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora